Galeria

Zapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej, na temat produktów oferowanych przez Firmę Budowlaną ANTCZAK. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
WWyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na podany numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez Firmę Budowlaną ANTCZAK. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Deweloper ANTCZAK Residential

ANTCZAK Residental to marka FB ANTCZAK odpowiedzialna za inwestycje mieszkaniowe. Firma realizuje kompleksowe osiedla mieszkań i domów, charakteryzujące się efektywnym rozplanowaniem przestrzeni, dbałością o projekt i detale architektoniczne, a także funkcjonalnym zagospodarowaniem części wspólnych.

Nasza flagowa realizacja – osiedle Panorama pod Kaliszem było wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych. Za swoją działalność FB Antczak została w 2011 roku nagrodzona przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu, a w styczniu 2012 roku została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Generalny wykonawca ANTCZAK Construction

Jako firma wywodząca się z branży budowlanej, posiadamy własną markę dedykowaną segmentowi generalnego wykonawstwa – ANTCZAK Construction, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości obiektów biurowych, użyteczności publicznej, specjalistycznych hal przemysłowo-magazynowych, obiektów komercyjnych – hoteli, centrów handlowych, a także osiedli mieszkaniowych.

Firma realizowała inwestycje w systemie GW m.in. dla marek: MLP, Goodman, Galeria Królewska w Sandomierzu, Nestle Polska, Pratt&Whitney, MAKROMetro Group, Politechnika Warszawska, TVN SA, IKEA, Carefour, Raben Polska, Energa czy Grundig Polska, a także deweloperów: Ancona Development, UWI Inwestycje, czy Comfortime.